به بزرگترین مرجع گرافیک کشور خوش آمدید

تا به حال فکر کردی چقدر جالب می شد از هر سوژه ای، البته به طور حرفه ای عکس بگیرید و بعد بتونید از عکاسی درآمد آنلاین داشته باشید.

تو سایت های خارجی این موضوع بسیار باب است و عکس در این وب سایت ها خرید وفروش می شود. این سایت ها عکس را از عکاسی نمی خرند، بلکه به آن رتبه و فضایی برای بارگذاری می دهند و عکاس با این فرصت می تونه هنر خودش را به سایرین نشان بدهد و کسب درآمد داشته باشد.

در حال حاضر این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا عکاس با فروش عکس می تواند درآمد خوبی کسب کند، ضمن آن که طراحان یا مردمی که به دنبال عکس با کیفیت بالا هستند و یا عکس های غیراینترنتی و درجه یک می خواهند می توانند از این فضا استفاده کنند.

مشاغل زیادی در حال حاضر با عکس سروکار دارند، تولیدکننده های سقف های کاذب، دکوراسیون داخلی، کف های سه بعدی، طراحان گرافیک، تولید کننده های تابلوهای سه بعدی خاص، تابلوهای تزئینی و بسیاری مشاغل دیگر با عکس سروکار دارند.

این مشاغل برای خاص جلوه دادن محصولات خود و برای حضور رقابتی در بازار به دنبال عکس های خاصی هستند که هرکسی در اینترنت به آن ها دسترسی ندارد. وب سایت ایده های گرافیکی فضایی را برای فروش عکس فراهم کرده که درآن عکاسان می توانند تصاویر خود را به راحتی بارگذاری و برای فروش قرار دهند.فروش عکس به ۲ روش اختصاصی و عمومی امکان پذیر است که در دو حالت می تواند برای خریدار جذابیت خاصی داشته باشد. فروش عکس در حالت اختصاصی به فروشنده این امکان را می دهد که عکس خود را با قیمت بالا، اما تنها یکبار به فروش برساند در این حالت خریدار نیز مطمئن خواهد بود که تنها دارنده عکس است و حق مالکیت آن بعد از خرید به او منتقل می گردد. در حالت عادی نیز فروشنده عکس می تواند تصویر خود را با قیمت کم ولی برای دفعات نامحدود به فروش برساند. در حال حاضر وب سایت های زیادی اقدام به خرید و فروش عکس می کنند اما سایت ایده های گرافیکی با امکانات فوق العاده ای برای این کار اولین بار چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری امکانات بی نظیری را برای فروشندگان عکس فراهم آورده است. فضایی که یک عکاس می تواند با اطمینان خاطر اقدام به فروش عکس خود نماید و یک درآمد اینترنتی فوق العاده را تجربه نماید. درآمدهای اینترنتی به بسیاری از عکاسان این امکان را می دهد تا آرشیوهای نامحدود عکس خود را که قبلاً امکان نمایش آن به عموم نبوده و یا دیگر فرصت درآمدزایی را نداشته اند در دسترس عموم قرار دهند و در این مسیر سبک هنری خود را نیز به سایرین معرفی نمایند. طبق تجربه ما عکاسان بسیاری از تصاویر خود را حتی نمی توانند استفاده نمایند، دلیل آن موضوع عکس نیست بلکه عدم کاربرد عکس در لحظه است، اما فضای فروش عکس آنلاین ایده های گرافیکی فرصتی است تا شما با تمام ایران در ارتباط بوده و به عنوان یک عکاس، تصاویر خود را صرفاً در هارد کامپیوتر شخصی بایگانی ننمایید، ضمن آن که در هرجای ایران و در هرموقعیتی حتی با گوشی موبایل می توانید آرشیو خود را به سایرین نمایش دهید.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

برو بالا