به بزرگترین مرجع گرافیک کشور خوش آمدید

کافی است مدتی کوتاه را در وب سایت های انگلیسی زبان صرف کنید تا از روش هایی که می توان در فضای آنلاین کسب درآمد داشت شگفت زده شوید.

کسب درآمد در فضای آنلاین امروزه در جامعه ما نیز بسیار باب است، اما برخی از آن ها می تواند حتی در قالب یک تفریح برای شما باشد. در سال های گذشته بسیاری از افراد به ویژه عکاسان و هنرمندان گرافیک با وب سایت شاتراستاک یا شاتراستاک آشنایی داشته اند یک مرجع فوق العاده از تصاویر با کیفیت بالا که می تواند نیازهای اولیه ی طراحان و یا کسانی که برای امورکاری خود به عکس نیاز دارند را برطرف نماید.

جالب است بدانید اکثر تصاویری که در این سایت بارگذاری می شود، توسط عکاسان تهیه شده و آن ها عکس های خود را دراین سایت بارگذاری می کنند، حال شما می توانید این عکس را خریداری نمایید. همه سود خواهند برد. شما به جای عکس اختصاصی از عکس یا تصویر آماده استفاده می کنید که هزینه کمتری دارد. عکس از عکس خود ۸۰درصد سود می کند و ۲۰ درصد هم سهم وب سایت شاتراستاک خواهد بود که چنین فضایی را فراهم کرده است.

خرید عکس در فضای آنلاین یکنوع درآمد فوق العاده جذاب است، زیرا اگر شما حتی فعال در حوزه عکاسی هم نباشید می توانید از این راه یک درآمد جانبی و دلچسب داشته باشید، زیرا سوژه های عکاسی در هرکشور و هرموقعیت جغرافیایی اختصاصی و منحصر به فرد است.

عکاسی که در اصفهان زندگی می کند باعکاسی که در تهران زندگی می کند کاملاً از نظر فرهنگ مردمی، آثار تاریخی، سبک زندگی سوژه های متفاوتی برای عکاسی دارند و هریک جای خود می توانند کسب درآمد داشته باشند.

اما خرید عکس در اینترنت در کشور ما تاکنون زیاد امکان پذیر نبوده است، زیرا وب سایت ها به صورت تخصصی و حرفه ای با آن کارنکرده اند و موقعیت برای چنین کاری فراهم نبوده، ضمن آن که به سایر طراحان و گرافیست ها نیز اطلاع رسانی نشده است که می توانند از این فضا کسب درآمد داشته باشند.

اما امروز موقعیت فوق العاده ای برای خرید عکس فراهم شده و وب سایت ایده های گرافیکی با یک وب سایت حرفه ای و سرور و هاست اختصاصی خود بسیار قدرتمند در این حوزه وارد گشته. اکنون عکاس و هنرمند عزیزمان می تواند عکس خود را در این سایت به راحتی بارگذاری نماید و سپس این عکس را چندین و چند بار توسط افراد مختلف به فروش برساند.

تنوع خرید عکس در ایده های گرافیکی بسیار زیاد است. این مجموعه در حال حاضر یک آرشیو از تصاویر فوق العاده با کیفیت فراهم کرده است که در حدود ۴۰ دسته بندی در سایت قرار گرفته و عکاسان می توانند تصاویر خود را در این دسته بندی ها قرار دهند.

افزودن دکان قابلیت چند فروشندگی را دراین سایت فراهم کرده که به عکاس اجازه می دهد یا طبق استانداردهای سایت عکس خود را برای فروش قرار دهد و یا عکس خود را قالب یک محصول ویژه بارگذاری نماید.

اگر کسی عکس ویژه خریداری نماید این عکس طبق تعهد عکاس تنها به او فروخته شده و خرید عکس در انحصار فرد دیگری صرفاً جهت استفاده قرار خواهد گرفت.

این خبرخوب برای عکاسان و فعالان هنری که بایستی بسیار جذاب باشد که در حال حاضر در کشور عزیزمان ایران نیز خرید عکس در فضای آنلاین امکان پذیر است و عکاسان طراحان گرافیک و هنرمندان می تواند به یک مرجع به روز از عکس های کاملاً ایرانی دسترسی داشته باشند و این فرصت می تواند علاوه بر صرفه جویی برای هنرمندان یک فرصت درآمدی جانبی و حتی اصلی برای عکاسان باشد که به توضیح دقیق آن بیشتر خواهیم پرداخت.

برو بالا